Banyo Gereçleri

Banyo Gereçleri

Banyo ve duş aksesuarları, fonksiyonel kullanım özellikleriyle pratiklik sunuyor. Banyo ürünleri en temel ev ihtiyaçları arasında yer alıyor. Bireylerin temizlik ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan banyo ve duş malzemeleri, beklentileri üst düzeyde karşılıyor. Nitelikli bir duş ve temizlik için sahip olunması gereken ürünler, birçok açıdan avantaj sağlıyor. Duşta geçirilen sürenin azalmasına yardımcı olan ürün çeşitleri, ergonomik tasarımlarıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerin birleşiminden imal edilen her bir aksesuar ve banyo ürünü, uzun süre aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Kısa vadede yeni bir duş aksesuarına ihtiyaç bırakmayan kategori ürünleri, uzun vadede tasarruf yapmayı da mümkün kılıyor. Banyoların daha modern ve şık görünmesine katkı sağlayan ürünler, hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Banyo aksesuarlarını değiştirmek isteyen ya da yaşam alanlarını kendi isteklerine göre yeniden dekore etmek isteyen bireylere önerilen modeller, kaliteli ve fonksiyonel alternatifler arasında bulunuyor.

Sürgülü Kapı Sistemiyle Güvenli Bir Kullanım Olanağı Sunan Duşakabin Modelleri

Kategoride yer alan duşakabin modelleri, cam kapıları ve tutma kulplarıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Duş teknesi ve ön panel sistemiyle kullanıcıları memnun eden duşakabinler, duş alırken dış zemine su sızdırmıyor. Sürgülü kapı kullanılan modeller, banyodaki diğer aksesuarlar ile uyum sağlıyor. Desenli camların kullanılması, işçilik özelliklerini ön plana çıkarıyor. Ürünler, alüminyumla kaplandıklarından uzun süre kullanılabiliyor. Paslanmaz ayak sistemi sayesinde güvenli bir kullanım olanağı sunan duşakabinler, duş teknesi derinliği sayesinde biriken suyun dışarıya taşmasını ölüyor. İdeal genişlik ve yüksekliğiyle rahat bir duş almayı kolaylaştıran ürün seçenekleri, demonte olarak tüketicilere teslim ediliyor. Kullanım kılavuzu ve kurulum için gerekli olan bağlantı aparatları ile birlikte sunulan modeller, kılavuzda yer aşan yönergeler takip edildiğinde uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Ayarlanabilen Başlıklarıyla Hızlı Bir Şekilde Duş Almayı Kolaylaştıran Setler

Kategoride yer alan duş setleri, duş kalitesini artıran önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Fonksiyonel kullanım olanağı sunan modeller, ABS malzemeden imal edilen tepe aparatı, el duşu aparatı ve sabunluk ile birlikte sunuluyor. El duşunun rahatlıkla hareket ettirilebilmesi beklentileri karşılıyor. Bireylerin hareket kabiliyetini sınırlandırmayan duş setleri, duşakabin içerisinde fazla yer kaplamıyor. Paslanmaz sürgü borusu ve spiral hortum istenilen tarafa yönlendirilebiliyor. Yükseklik ayarı bulunan duş setleri, bireylerin boy uzunluklarına göre ayarlanabiliyor. Duş başlığının boru üzerinde aşağı ve yukarı hareket ettirilebilmesi hızlı bir şekilde duş almayı kolaylaştırıyor. Asansör sistemi duş esnasında avantaj sağlıyor. Montaj vidaları ile birlikte gelen duş setleri, kolaylıkla kuruluyor ve kullanıma hazır hale geliyor.

Banyo Dekorasyonuna Önem Veren Bireylerin Tercihleri Arasında Yer Alan Endüstriyel Ürünler

Kategoride yer alan endüstriyel banyo ürünleri, set halinde sunuluyor. Diş fırçası, macun, sıvı sabun gibi malzemeleri muhafaza etmeyi kolaylaştıran tasarım ürünleri, banyolarda farklı bir atmosfer oluşturuyor. Kişisel eşyaların organize edilmesini kolaylaştıran endüstriyel banyo ürünleri, kolaylıkla temizlenebiliyor. Hijyenik bir kullanım olanağı sunan sıvı sabunluklar, tezgah üzerinde kullanılabileceği gibi isteğe bağlı olarak duvara da monte edilebiliyor. Yedeklik aparatı ile birlikte sunulan tuvalet kağıtlıkları, banyo dekorasyonuna önem veren bireylerin tercihleri arasında yer alıyor. Çöp kutusu ve WC temizlik fırçası modelleri takım halinde alınabiliyor. Paslanmaz el kurutma makineleri yaşam alanlarında kullanılabileceği gibi ofis, kafe, alışveriş merkezi, hastane ve okul gibi alanlarda da aktif bir şekilde kullanılabiliyor. 360 derece dönebilen üfleme başlığı elleri hızlıca kurutuyor. Kategoride yer alan havluluk ve saç kurutma makinesi tutucu aparatlar banyoların dağılmasını önlüyor.

Göster:
Sırala:
Ahşap Tuvalet Kağıdı Standı Ahşap Tuvalet Kağıtlığı Wc Kağıtlığı Yeni İndirimli Ürün

Ahşap Tuvalet Kağıdı Standı Ahşap Tuvalet Kağıtlığı Wc Kağıtlığı

Marketonya Ahşap Tuvalet KağıtlığıÖzel Olarak Üretilmektedir.Ürün Görselde Göründüğü Şekilde Kullanı..

70.80TL 41.99TL

Decobella Banyo Sepeti Çok Amaçlı Banyo Mutfak Düzenleyici Raf İndirimli Ürün

Decobella Banyo Sepeti Çok Amaçlı Banyo Mutfak Düzenleyici Raf

Ürün Ölçüleri:12x29x28,5 cm                    &nb..

22.68TL 14.28TL

Desenli Silindir Wc Fırça Tuvalet Fırçası İndirimli Ürün

Desenli Silindir Wc Fırça Tuvalet Fırçası

Tuvalet Fırçası Dekoratif Tasarım İle Dizayn Edilmiştir.Dayanıklı sert plastik malzemeden üretilmişt..

30.00TL 17.88TL

Holiday 4' Lü Sabunluk Banyo Set Beyaz İndirimli Ürün

Holiday 4' Lü Sabunluk Banyo Set Beyaz

HOLİDAY 4 PARÇA BANYO WC SETİ SERT PLASTİKDAYANIKLI SERT PLASTİKTEN ÜRETİLMİŞTİR.ŞIK TASARIM KU..

54.00TL 35.88TL

Holiday 4' Lü Sabunluk Banyo Set Çicek İndirimli Ürün

Holiday 4' Lü Sabunluk Banyo Set Çicek

HOLİDAY 4 PARÇA BANYO WC SETİ SERT PLASTİKDAYANIKLI SERT PLASTİKTEN ÜRETİLMİŞTİR.ŞIK TASARIM KU..

60.00TL 35.88TL

Marketonya 3 Katlı Hasır Patates Soğan Sepeti Sebzelik İndirimli Ürün

Marketonya 3 Katlı Hasır Patates Soğan Sepeti Sebzelik

NATUREL EL YAPIMI SEPETKAYIN AĞACINDAN DOĞAL EL YAPIMI ÖRGÜ SEPETİ MUTFAKTA, SALONDA, BALKONDA RAHAT..

120.00TL 107.88TL

Marketonya 3 Katlı Hasır Patates Soğan Sepeti Sebzelik Kare Merdiven İndirimli Ürün

Marketonya 3 Katlı Hasır Patates Soğan Sepeti Sebzelik Kare Merdiven

Özel El Yapımı Doğal Hasır Ve Ahşaptan İmal Edilmiş Çok Amaçlı Düzenleme Rafı Düzenleme SepetiBanyo,..

228.00TL 179.88TL

Marketonya Dolap İçi Askılı Ayarlanabilir Çok Amaçlı Banyo Mutfak Rafı İndirimli Ürün

Marketonya Dolap İçi Askılı Ayarlanabilir Çok Amaçlı Banyo Mutfak Rafı

Dolap İçi Askılı Organizer, Ayarlanabilir Askılı Düzenleyici, RafPratik Çözümler Mutfağınızda, Banyo..

30.00TL 17.88TL

Özel Tasarım Ahşap Halat Wc Tuvalet Kağıtlığı İndirimli Ürün

Özel Tasarım Ahşap Halat Wc Tuvalet Kağıtlığı

Ofisinizde ve evinizdeki Endüstriyel görünümlü bir köse yaratmak istemez misiniz? Duvara delik ..

42.00TL 29.88TL